O nas

Magdalena i Bartosz, czyli kto się kryje za Manufakturą Karkonoską

Manufaktura Karkonoska to marka, która powstała w wyniku wieloletniej pracy nad personalizowanymi wyrobami dla szerokiego grona odbiorców indywidualnych i firm. Obserwując zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty drewniane, sięgnęliśmy po naturalne materiały i stworzyliśmy serię drewnianych okładek na wspomnienia, oraz drewnianych kart menu i akcesoriów, bo wszystko co ważne, zasługuje na doskonałą oprawę.

Nasze drewniane okładki ze skórzanym grzbietem cechuje ogromna funkcjonalność, polegająca na możliwości swobodnego wpływu na zawartość albumu. Wnętrze okładki oparte jest o mechanizm segregatora, co umożliwia dowolną konfigurację kart, wkładów, przekładek itp. Ta elastyczność sprawia, że album staje się Księgą Wspomnień, do której aż chce się wracać.

Nasze produkty wykonujemy w pracowni, na wysokiej jakości sprzęcie do grawerowania. Następne czynności, takie jak szlifowanie, malowanie, lakierowanie i oprawianie wykonywane są ręcznie, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktu z dbałością o estetykę i detale.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi produktami, oraz kontaktu z nami w celu realizacji własnych, ciekawych pomysłów. Oferujemy wykonanie projektu zgodnie z oczekiwaniami i dopasowanie okładki do potrzeb.

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, lub chcesz przechowywać swoje pamiątki, zdjęcia i wspomnienia w sposób trwały, i elegancki, nasze albumy są tym czego szukasz!

Pomysł

Każda okładka zaczyna się od pomysłu na to co chcielibyśmy w nim przechowywać i komu ma służyć. Nie ma potrzeby się ograniczać! Przygotujemy projekt na podstawie oczekiwań i dopasujemy go do potrzeb

Ustalanie szczegółów

To czas na wybór kolorystyki, nanoszenie zmian do projektu i modyfikacje. To czas na rozmowę i ustalanie szczegółów. Robimy to po to, aby efekt końcowy był idealny

Tworzenie albumu

Po pracy koncepcyjnej przychodzi czas na przekucie idei w rzeczywistość. Wypalamy, szlifujemy, malujemy, aby w Państwa ręce trafił album , który będzie cieszył oko przez długie lata